hero
FNC 15 | 30.03.2024. 19:00 | FABJAN VS ZGELA

Miran Fabjan

vs

Mario Zgela

Miran Fabjan

FNC 15

30.03.2024. 19:00 FABJAN VS ZGELA

Mario Zgela
  • Round

    1

  • Time

    00:45

  • Method

    TKO

Jordan Barton Champion

FNC 15

30.03.2024. 19:00 FABJAN VS ZGELA

Itay Tratner
  • Round

    1

  • Time

    02:18

  • Method

    KO

Uros Jurisic

FNC 15

30.03.2024. 19:00 FABJAN VS ZGELA

Joelson Nascimento
  • Round

    5

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Ivica Truscek

FNC 15

30.03.2024. 19:00 FABJAN VS ZGELA

Marko Vardjan
  • Round

    1

  • Time

    01:06

  • Method

    SUB - Guillotine Choke

Milenko Stamatovic

FNC 15

30.03.2024. 19:00 FABJAN VS ZGELA

Josip Matkovic
  • Round

    3

  • Time

    11:08

  • Method

    TKO

Jan Berus

FNC 15

30.03.2024. 19:00 FABJAN VS ZGELA

Jovan Kandic
  • Round

    1

  • Time

    02:30

  • Method

    SUB - Arm Triangle

Dino Suljkanovic

FNC 15

30.03.2024. 19:00 FABJAN VS ZGELA

Demahmet Sinani
  • Round

    1

  • Time

    05:00

  • Method

    TKO

Andres Ramos

FNC 15

30.03.2024. 19:00 FABJAN VS ZGELA

Vladimir Hajek
  • Round

    1

  • Time

    01:11

  • Method

    SUB - Kimura

Anze Vujcic

FNC 15

30.03.2024. 19:00 FABJAN VS ZGELA

Ibraim Mandev
  • Round

    1

  • Time

    02:28

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Tomislav Spahovic

FNC 14 - SARAJEVO

16.12.2023. 19:00 SPAHOVIC VS FABJAN

Miran Fabjan
  • Round

    3

  • Time

    13:14

  • Method

    TKO - PUNCHES

Tariel Abbasov

FNC 14 - SARAJEVO

16.12.2023. 19:00 SPAHOVIC VS FABJAN

Rony Mariano Bezerra
  • Round

    3

  • Time

    11:39

  • Method

    SUB - Arm-triangle choke

Darko Banovic

FNC 14 - SARAJEVO

16.12.2023. 19:00 SPAHOVIC VS FABJAN

Marco Beltran
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    SD

Mario Zgela

FNC 14 - SARAJEVO

16.12.2023. 19:00 SPAHOVIC VS FABJAN

Mateus Messaros Inacio
  • Round

    1

  • Time

    03:40

  • Method

    TKO - Referee stoppage

Rusi Minev

FNC 14 - SARAJEVO

16.12.2023. 19:00 SPAHOVIC VS FABJAN

Alessandro Capone
  • Round

    1

  • Time

    02:57

  • Method

    TKO - Punches

Tomislav Sicaja

FNC 14 - SARAJEVO

16.12.2023. 19:00 SPAHOVIC VS FABJAN

Ahmet Rasim Pala
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Matija Bosancic

FNC 14 - SARAJEVO

16.12.2023. 19:00 SPAHOVIC VS FABJAN

Leon Krajacic
  • Round

    1

  • Time

    04:49

  • Method

    TKO - PUNCHES

Ivan Sicaja

FNC 14 - SARAJEVO

16.12.2023. 19:00 SPAHOVIC VS FABJAN

Nemanja Todorovic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    MD

Teufik Sehic

FNC 14 - SARAJEVO

16.12.2023. 19:00 SPAHOVIC VS FABJAN

Luka Ceranja
  • Round

    1

  • Time

    05:00

  • Method

    TKO - INJURY

Nikola Joksovic Champion

FNC 13 - BELGRADE

04.11.2023. 19:30 VASO VS CROATA

Savo Lazic
  • Round

    2

  • Time

    3:25

  • Method

    SUB - RNC

Marko Bojkovic

FNC 13 - BELGRADE

04.11.2023. 19:30 VASO VS CROATA

Lucas Ananias
  • Round

    1

  • Time

    2:32

  • Method

    SUB - RNC

Ivica Truscek

FNC 13 - BELGRADE

04.11.2023. 19:30 VASO VS CROATA

Jovan Marjanovic
  • Round

    2

  • Time

    3:20

  • Method

    TKO - leg injury

Ognjen Babic

FNC 13 - BELGRADE

04.11.2023. 19:30 VASO VS CROATA

Axel Nobou
  • Round

    1

  • Time

    3:18

  • Method

    SUB - RNC

Marina Spasic

FNC 13 - BELGRADE

04.11.2023. 19:30 VASO VS CROATA

Samin Kamal Beik
  • Round

    2

  • Time

    3:32

  • Method

    TKO

Dino Suljkanovic

FNC 13 - BELGRADE

04.11.2023. 19:30 VASO VS CROATA

Blazo Nikolic
  • Round

    3

  • Time

    3:18

  • Method

    SUB - arm-triangle

Aleksandar Vukosavljevic

FNC 13 - BELGRADE

04.11.2023. 19:30 VASO VS CROATA

Miladin Kolarski
  • Round

    2

  • Time

    3:20

  • Method

    TKO - GNP

Boris Stanic

FNC 13 - BELGRADE

04.11.2023. 19:30 VASO VS CROATA

Fran Luka Duric
  • Round

    3

  • Time

    3:51

  • Method

    TKO - GNP

Ivan Vitasovic Champion

FNC 12 - ARENA PULA

02.09.2023. 20:00 VITASOVIC VS ANDRYSZAK

Michal Andryszak
  • Round

    3

  • Time

    03:32

  • Method

    TKO

Matej Batinic Champion

FNC 12 - ARENA PULA

02.09.2023. 20:00 VITASOVIC VS ANDRYSZAK

Gadzhimurad Khebdeev
  • Round

    5

  • Time

    01:16

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Nikola Joksovic Champion

FNC 12 - ARENA PULA

02.09.2023. 20:00 VITASOVIC VS ANDRYSZAK

Marko Kisic
  • Round

    2

  • Time

    00:37

  • Method

    TKO

Daniel Bazant

FNC 12 - ARENA PULA

02.09.2023. 20:00 VITASOVIC VS ANDRYSZAK

Itay Tratner
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Bojan Kosednar

FNC 12 - ARENA PULA

02.09.2023. 20:00 VITASOVIC VS ANDRYSZAK

Aleksandar Jankovic
  • Round

    2

  • Time

    00:14

  • Method

    TKO

Rusi Minev

FNC 12 - ARENA PULA

02.09.2023. 20:00 VITASOVIC VS ANDRYSZAK

David Travnicek
  • Round

    3

  • Time

    12:11

  • Method

    SUB

Demahmet Sinani

FNC 12 - ARENA PULA

02.09.2023. 20:00 VITASOVIC VS ANDRYSZAK

Alessandro Capone
  • Round

    2

  • Time

    02:03

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Andres Ramos

FNC 12 - ARENA PULA

02.09.2023. 20:00 VITASOVIC VS ANDRYSZAK

Roman Hulla
  • Round

    1

  • Time

    00:16

  • Method

    TKO

Fran Luka Duric

FNC 12 - ARENA PULA

02.09.2023. 20:00 VITASOVIC VS ANDRYSZAK

Matej Simic
  • Round

    1

  • Time

    00:50

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Tariel Abbasov

Armagedon 4 Finals

22.07.2023. 20:00

Peiman Haciyev
  • Round

    3

  • Time

    12:55

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Ivan Sicaja

Armagedon 4 Finals

22.07.2023. 20:00

Itay Tratner
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Selver Mahmic

Armagedon 4 Finals

22.07.2023. 20:00

Nemanja Milakovic
  • Round

    1

  • Time

    00:15

  • Method

    KO

Tomislav Sicaja

Armagedon 4 Finals

22.07.2023. 20:00

Jovan Kandic
  • Round

    2

  • Time

    06:16

  • Method

    TKO

Frano Brnada

Armagedon 4 Finals

22.07.2023. 20:00

Anze Vujcic
  • Round

    2

  • Time

    07:45

  • Method

    TKO

Darko Sviben

Armagedon 4 Finals

22.07.2023. 20:00

Andres Ramos
  • Round

    1

  • Time

    02:21

  • Method

    TKO

Sevastianu Vasile

Armagedon 4 Finals

22.07.2023. 20:00

Tauras Kuskys
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Luka Ceranja

Armagedon 4 Finals

22.07.2023. 20:00

Dino Suljkanovic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Leo Ounok

Armagedon 4 Finals

22.07.2023. 20:00

Nikola Durdev
  • Round

    2

  • Time

    05:35

  • Method

    KO

Ivan Erslan

FNC 11

28.05.2023. 20:00 ARENA ZAGREB | CROATIA

Dirlei Broenstrup
  • Round

    1

  • Time

    01:57

  • Method

    TKO

Daniel Bazant

FNC 11

28.05.2023. 20:00 ARENA ZAGREB | CROATIA

Jordan Barton Champion
  • Round

    1

  • Time

    01:27

  • Method

    KO

Đani Barbir Champion

FNC 11

28.05.2023. 20:00 ARENA ZAGREB | CROATIA

Arkadiusz Maziakowski
  • Round

    2

  • Time

    08:51

  • Method

    TKO

Filip Pejic

FNC 11

28.05.2023. 20:00 ARENA ZAGREB | CROATIA

Rony Mariano Bezerra
  • Round

    1

  • Time

    03:30

  • Method

    KO

Marko Bojkovic

FNC 11

28.05.2023. 20:00 ARENA ZAGREB | CROATIA

Mauro Paixao
  • Round

    2

  • Time

    05:41

  • Method

    KO

Matej Batinic Champion

FNC 11

28.05.2023. 20:00 ARENA ZAGREB | CROATIA

Aleksandr Pysanko
  • Round

    1

  • Time

    04:59

  • Method

    SUB

Ivica Truscek

FNC 11

28.05.2023. 20:00 ARENA ZAGREB | CROATIA

Marko Kisic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    SD

Andi Vrtacic

FNC 11

28.05.2023. 20:00 ARENA ZAGREB | CROATIA

Robin Roos
  • Round

    1

  • Time

    02:01

  • Method

    KO

Stanislav Krofak

FNC 11

28.05.2023. 20:00 ARENA ZAGREB | CROATIA

Marin Mikulic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Demahmet Sinani

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

Emanuel Barroso
  • Round

    1

  • Time

    01:58

  • Method

    TKO

Abraham Salimon Are

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

David Travnicek
  • Round

    2

  • Time

    05:35

  • Method

    TKO

Antonija Sibic

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

Alice Pisciotta
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Darko Sviben

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

Gojko Kalanj
  • Round

    1

  • Time

    01:40

  • Method

    TKO

Frano Brnada

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

Sevastianu Vasile
  • Round

    2

  • Time

    09:49

  • Method

    TKO

Amir Jugo

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

David Trivunovic
  • Round

    1

  • Time

    04:49

  • Method

    TKO

Nikola Pavlovic

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

Ibraim Mandev
  • Round

    1

  • Time

    04:13

  • Method

    SUB - Arm Triangle

Luka Ceranja

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

Matej Zvigac
  • Round

    1

  • Time

    04:31

  • Method

    TKO

Gaj Rukavina

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

Akos Denes
  • Round

    1

  • Time

    01:38

  • Method

    SUB - Triangle Choke

Leo Ounok

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

David Kus
  • Round

    1

  • Time

    02:58

  • Method

    TKO

Erik Pletikos

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

Boris Stanic
  • Round

    2

  • Time

    07:46

  • Method

    SUB

Michael Maric

Armagedon 4 Semifinals

01.04.2023. 19:00

Benjamin Abazovic
  • Round

    1

  • Time

    04:57

  • Method

    SUB - Armbar

Francisco Barrio Champion

FNC 10 | LJUBUŠKI

04.03.2023. 19:00 CROATA VS RIBEIRO

Arlen Ribeiro
  • Round

    3

  • Time

    13:31

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Milos Janicic

FNC 10 | LJUBUŠKI

04.03.2023. 19:00 CROATA VS RIBEIRO

Joelson Nascimento
  • Round

    1

  • Time

    01:25

  • Method

    KO

Tariel Abbasov

FNC 10 | LJUBUŠKI

04.03.2023. 19:00 CROATA VS RIBEIRO

Mauro Paixao
  • Round

    1

  • Time

    04:32

  • Method

    SUB

Leon Krajacic

FNC 10 | LJUBUŠKI

04.03.2023. 19:00 CROATA VS RIBEIRO

Nenad Avramovic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Ivan Sicaja

FNC 10 | LJUBUŠKI

04.03.2023. 19:00 CROATA VS RIBEIRO

Nelu Bogdan
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Rusi Minev

FNC 10 | LJUBUŠKI

04.03.2023. 19:00 CROATA VS RIBEIRO

Gergely Szentpali
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Ante Alilovic

FNC 10 | LJUBUŠKI

04.03.2023. 19:00 CROATA VS RIBEIRO

Miladin Kolarski
  • Round

    1

  • Time

    01:52

  • Method

    SUB

Selver Mahmic

FNC 10 | LJUBUŠKI

04.03.2023. 19:00 CROATA VS RIBEIRO

Michael Reali
  • Round

    1

  • Time

    04:40

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Tomislav Sicaja

FNC 10 | LJUBUŠKI

04.03.2023. 19:00 CROATA VS RIBEIRO

Roland Szolnoki
  • Round

    2

  • Time

    07:03

  • Method

    TKO

Filip Pejic

FNC 9

23.12.2022. 19:00 Sisak | Croatia

Marcos Vinicius Costa
  • Round

    1

  • Time

    03:15

  • Method

    TKO - Punches

Matej Batinic Champion

FNC 9

23.12.2022. 19:00 Sisak | Croatia

Marcin Lazarz
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    SD

Jakob Kosic

FNC 9

23.12.2022. 19:00 Sisak | Croatia

Dorde Bukvic
  • Round

    2

  • Time

    06:55

  • Method

    KO - Head Kick

Nikola Joksovic Champion

FNC 9

23.12.2022. 19:00 Sisak | Croatia

Jorge de Oliveira
  • Round

    2

  • Time

    08:20

  • Method

    SUB - Arm Triangle

Andi Vrtacic

FNC 9

23.12.2022. 19:00 Sisak | Croatia

Matija Bosancic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Stanislav Krofak

FNC 9

23.12.2022. 19:00 Sisak | Croatia

Aleksandar Mihailovic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    SD

Marko Kisic

FNC 9

23.12.2022. 19:00 Sisak | Croatia

Nemanja Milakovic
  • Round

    1

  • Time

    13:01

  • Method

    TKO - GROUND AND POUND

Marin Mikulic

FNC 9

23.12.2022. 19:00 Sisak | Croatia

Luis Da Silva
  • Round

    1

  • Time

    02:23

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Ermin Sali

FNC 9

23.12.2022. 19:00 Sisak | Croatia

Erik Pletikos
  • Round

    1

  • Time

    03:26

  • Method

    TKO - Punches

Matej Batinic Champion
Dritan Barjamaj
  • Round

    1

  • Time

    01:30

  • Method

    TKO - PUNCHES FROM CRUCIFIX

  • Round

    1

  • Time

    02:27

  • Method

    TKO - KNEE AND PUNCHES

  • Round

    1

  • Time

    05:00

  • Method

    TKO - DOMINGOS INJURY

  • Round

    1

  • Time

    02:29

  • Method

    TKO - GROUND AND POUND

  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

  • Round

    1

  • Time

    01:54

  • Method

    SUB - Kimura

  • Round

    1

  • Time

    01:01

  • Method

    SUB - Heel Hook

  • Round

    1

  • Time

    02:40

  • Method

    SUB - Guillotine Choke

Ivan Vitasovic Champion

FNC 7

03.09.2022. 20:00 ARENA PULA | CROATIA

Geronimo Dos Santos
  • Round

    1

  • Time

    04:50

  • Method

    TKO - Head Kick

Andi Vrtacic

FNC 7

03.09.2022. 20:00 ARENA PULA | CROATIA

Đani Barbir Champion
  • Round

    1

  • Time

    02:16

  • Method

    SUB - Anaconda Choke

Daniel Bazant

FNC 7

03.09.2022. 20:00 ARENA PULA | CROATIA

Iuri Alcantara
  • Round

    1

  • Time

    04:49

  • Method

    TKO - Spinning elbow and punches

Kerker Silva

FNC 7

03.09.2022. 20:00 ARENA PULA | CROATIA

Arlen Ribeiro
  • Round

    1

  • Time

    00:46

  • Method

    SUB - Anaconda Choke

Ivica Truscek

FNC 7

03.09.2022. 20:00 ARENA PULA | CROATIA

Savo Lazic
  • Round

    1

  • Time

    00:18

  • Method

    TKO - Punches

Mladen Kujundzic

FNC 7

03.09.2022. 20:00 ARENA PULA | CROATIA

Vlado Neferanovic
  • Round

    1

  • Time

    01:08

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Dorde Bukvic

FNC 7

03.09.2022. 20:00 ARENA PULA | CROATIA

Ahmet Rasim Pala
  • Round

    2

  • Time

    09:36

  • Method

    TKO - Punches

Denis Jurakic

FNC 7

03.09.2022. 20:00 ARENA PULA | CROATIA

Nejc Preloznik
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    SD

Ivan Sicaja

FNC 7

03.09.2022. 20:00 ARENA PULA | CROATIA

Samba Thiam
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Nikola Joksovic Champion

Armagedon 3 Semifinals

29.07.2022. 20:00

Carlo Prater
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Leandro Gomes

Armagedon 3 Semifinals

29.07.2022. 20:00

Stefan Veselinovic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Selver Mahmic

Armagedon 3 Semifinals

29.07.2022. 20:00

Martin Batur
  • Round

    1

  • Time

    0:41

  • Method

    TKO - Punches

David Sivonjic

Armagedon 3 Semifinals

29.07.2022. 20:00

Tomislav Bagaric
  • Round

    1

  • Time

    5:00

  • Method

    TKO - Doctor Stoppage

Ognjen Babic

Armagedon 3 Semifinals

29.07.2022. 20:00

Denis Kovacevic
  • Round

    1

  • Time

    0:58

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Tomislav Sicaja

Armagedon 3 Semifinals

29.07.2022. 20:00

Nikola Pavlovic
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

David Travnicek

Armagedon 3 Semifinals

29.07.2022. 20:00

Matej Zvigac
  • Round

    1

  • Time

    2:30

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Filip Lokas

Armagedon 3 Semifinals

29.07.2022. 20:00

Benjamin Abazovic
  • Round

    1

  • Time

    2:59

  • Method

    SUB - Armbar

Demahmet Sinani

Armagedon 3 Semifinals

29.07.2022. 20:00

Robert Vrban
  • Round

    1

  • Time

    2:38

  • Method

    TKO - Punches

Ivan Vitasovic Champion

FNC 6

17.06.2022. 19:20 VITASOVIĆ VS THOMPSON

Oliver Thompson
  • Round

    2

  • Time

    7:10

  • Method

    KO - HEAD KICK

Satoshi Ishii

FNC 6

17.06.2022. 19:20 VITASOVIĆ VS THOMPSON

Charlie Milner
  • Round

    1

  • Time

    0:40

  • Method

    TKO - PUNCHES

Vaso Bakocevic

FNC 6

17.06.2022. 19:20 VITASOVIĆ VS THOMPSON

Kyrylo Medvedovskyi
  • Round

    1

  • Time

    0:55

  • Method

    TKO - PUNCHES

Vladimir Filipovic

FNC 6

17.06.2022. 19:20 VITASOVIĆ VS THOMPSON

Vlado Neferanovic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Patrik Celic

FNC 6

17.06.2022. 19:20 VITASOVIĆ VS THOMPSON

Stanislav Krofak
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Mateo Bolfan

FNC 6

17.06.2022. 19:20 VITASOVIĆ VS THOMPSON

Ivan Sicaja
  • Round

    1

  • Time

    4:01

  • Method

    SUB - REAR NAKED CHOKE

Ilija Brkan

FNC 6

17.06.2022. 19:20 VITASOVIĆ VS THOMPSON

Marin Mikulic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Adriana Vuković

FNC 6

17.06.2022. 19:20 VITASOVIĆ VS THOMPSON

Kethylen Rothenburg
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Matija Vuković

FNC 6

17.06.2022. 19:20 VITASOVIĆ VS THOMPSON

Milenko Stamatovic
  • Round

    1

  • Time

    1:51

  • Method

    TKO - PUNCHES

Daniel Bazant

FNC 5

26.03.2022. 21:00 BAZANT VS JASON

Rony Mariano Bezerra
  • Round

    5

  • Time

    25:00

  • Method

    UD

Ivica Truscek

FNC 5

26.03.2022. 21:00 BAZANT VS JASON

Aleksandar Jankovic
  • Round

    2

  • Time

    9:36

  • Method

    TKO - Punches

Marko Bojkovic

FNC 5

26.03.2022. 21:00 BAZANT VS JASON

Luka Giorgadze
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Ivan Vitasovic Champion

FNC 5

26.03.2022. 21:00 BAZANT VS JASON

Jussi Halonen
  • Round

    1

  • Time

    2:17

  • Method

    TKO

Patrik Celic

FNC 5

26.03.2022. 21:00 BAZANT VS JASON

Michael Reali
  • Round

    3

  • Time

    4:08

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Denis Jurakic

FNC 5

26.03.2022. 21:00 BAZANT VS JASON

Simone D'Anna
  • Round

    1

  • Time

    1:02

  • Method

    KO - Punch

Dorde Bukvic

FNC 5

26.03.2022. 21:00 BAZANT VS JASON

Pleurat Smajli
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Matija Bosancic

FNC 5

26.03.2022. 21:00 BAZANT VS JASON

Raffaele Stroppa
  • Round

    1

  • Time

    3:48

  • Method

    TKO - Punches

Fran Luka Duric

FNC 5

26.03.2022. 21:00 BAZANT VS JASON

Piettro Matteo Lupino
  • Round

    ¨1

  • Time

    3:50

  • Method

    TKO - Punches

Henrique Da Silva

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Ivan Erslan
  • Round

    1

  • Time

    3:20

  • Method

    TKO - Punches

Oliver Thompson

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Sasa Milinkovic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    SD

Kuitty Begaj

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Ivica Truscek
  • Round

    2

  • Time

    5:43

  • Method

    SUB - GUILLOTINE CHOKE

Dawid Galecki

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Marko Bojkovic
  • Round

    1

  • Time

    1:39

  • Method

    TKO - Punches

Giovanni Rivetti

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Daniel Bazant
  • Round

    1

  • Time

    4:28

  • Method

    TKO - Punches

Michael Reali

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Luka Curkovic
  • Round

    1

  • Time

    0:58

  • Method

    TKO - Punches

Marin Mikulic

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Nicola Pitarello
  • Round

    1

  • Time

    3:43

  • Method

    TKO - Punches

Mario Zgela

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Felix Polianidis
  • Round

    1

  • Time

    0:19

  • Method

    KO - Punch

Matija Bosancic

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Mateo Situm
  • Round

    1

  • Time

    3:49

  • Method

    TKO - Punches

Dorde Bukvic

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Aleksandar Mihailovic
  • Round

    1

  • Time

    3:49

  • Method

    TKO - Puches

Rusi Minev

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Alberto Antic
  • Round

    1

  • Time

    4:40

  • Method

    SUB - GUILLOTINE CHOKE

Denis Jurakic

FNC 4

04.12.2021. 21:19 ERSLAN VS DA SILVA

Mateo Bolfan
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Francisco Barrio Champion

Armagedon 2 Semifinals

11.09.2021. 19:00

Vaso Bakocevic
  • Round

    1

  • Time

    01:00

  • Method

    SUB - Guillotine Choke

Mario Zgela

Armagedon 2 Semifinals

11.09.2021. 19:00

Zarko Jankovic
  • Round

    1

  • Time

    00:22

  • Method

    KO - Punch

Igor Kuzmanovic

Armagedon 2 Semifinals

11.09.2021. 19:00

Aleksandar Dimitrijevic
  • Round

    1

  • Time

    00:58

  • Method

    SUB - D'arce Choke

Matija Bosancic

Armagedon 2 Semifinals

11.09.2021. 19:00

Aleksandar Vukosavljevic
  • Round

    1

  • Time

    4:21

  • Method

    TKO - Cut Stoppage

Dorde Bukvic

Armagedon 2 Semifinals

11.09.2021. 19:00

Radovan Vukovic
  • Round

    1

  • Time

    00:15

  • Method

    KO - Punch

Aleksandar Mihailovic

Armagedon 2 Semifinals

11.09.2021. 19:00

Enis Mucaj
  • Round

    2

  • Time

    8:12

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Alberto Antic

Armagedon 2 Semifinals

11.09.2021. 19:00

Alessio Carchia
  • Round

    1

  • Time

    4:58

  • Method

    TKO - Punches

Rusi Minev

Armagedon 2 Semifinals

11.09.2021. 19:00

Abraham Salimon Are
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Mateo Bolfan

Armagedon 2 Semifinals

11.09.2021. 19:00

Nemanja Todorovic
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Denis Jurakic

Armagedon 2 Semifinals

11.09.2021. 19:00

Vittorio Amodeo
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Vlasto Cepo

Armagedon 2 Quarterfinals II

17.07.2021. 20:00

Slobodan Djordjevic
  • Round

    1

  • Time

    00:45

  • Method

    TKO - Punches

Aleksandar Dimitrijevic

Armagedon 2 Quarterfinals II

17.07.2021. 20:00

Jovan Leka
  • Round

    1

  • Time

    03:14

  • Method

    SUB - Armbar

Mateo Situm

Armagedon 2 Quarterfinals II

17.07.2021. 20:00

Dario Miskovic
  • Round

    1

  • Time

    00:39

  • Method

    TKO - Head kick and punches

Aleksandar Mihailovic

Armagedon 2 Quarterfinals II

17.07.2021. 20:00

Luka Sumic
  • Round

    1

  • Time

    03:41

  • Method

    TKO - Punches

Enis Mucaj

Armagedon 2 Quarterfinals II

17.07.2021. 20:00

Ante Alilovic
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Alberto Antic

Armagedon 2 Quarterfinals II

17.07.2021. 20:00

Christian Tietto
  • Round

    1

  • Time

    3:30

  • Method

    TKO - Punches

Andreo Kolic

Armagedon 2 Quarterfinals II

17.07.2021. 20:00

Predrag Jovanovic
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Nemanja Todorovic

Armagedon 2 Quarterfinals II

17.07.2021. 20:00

Erik Pletikos
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Mateo Bolfan

Armagedon 2 Quarterfinals II

17.07.2021. 20:00

Nejc Preloznik
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Hrvoje Stepic

Armagedon 2 Quarterfinals I

10.07.2021. 20:00

Giovanni Rivetti
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Ilija Brkan

Armagedon 2 Quarterfinals I

10.07.2021. 20:00

Jovan Todorovic
  • Round

    2

  • Time

    8:38

  • Method

    TKO - Punches

Matija Bosancic

Armagedon 2 Quarterfinals I

10.07.2021. 20:00

Tomislav Ceronja
  • Round

    1

  • Time

    0:24

  • Method

    KO - Punch

Radovan Vukovic

Armagedon 2 Quarterfinals I

10.07.2021. 20:00

Mislav Stanic
  • Round

    1

  • Time

    0:21

  • Method

    TKO - Punches

Dorde Bukvic

Armagedon 2 Quarterfinals I

10.07.2021. 20:00

Luka Vargovic
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Abraham Salimon Are

Armagedon 2 Quarterfinals I

10.07.2021. 20:00

Davud Muhic
  • Round

    1

  • Time

    2:05

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Rusi Minev

Armagedon 2 Quarterfinals I

10.07.2021. 20:00

Piersanto Paderno
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Edin Ramdedovic

Armagedon 2 Quarterfinals I

10.07.2021. 20:00

Domagoj Guncevic
  • Round

    1

  • Time

    1:30

  • Method

    SUB - Guillotine Choke

Marko Bojkovic

Armagedon 1 Finals

10.04.2021. 20:00

Patrik Celic
  • Round

    2

  • Time

    8:44

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Marko Ostanek

Armagedon 1 Finals

10.04.2021. 20:00

Jakob Kosic
  • Round

    2

  • Time

    7:08

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Nino Skrijelj

Armagedon 1 Finals

10.04.2021. 20:00

Daniel Bazant
  • Round

    2

  • Time

    9:15

  • Method

    DQ - Illegal elbows

Harry Hardwick

Armagedon 1 Finals

10.04.2021. 20:00

Karlo Caput
  • Round

    1

  • Time

    3:20

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Donald Cosic

Armagedon 1 Finals

10.04.2021. 20:00

Tadej Dajcman
  • Round

    1

  • Time

    0:48

  • Method

    TKO - Punches

Vlasto Cepo

Armagedon 1 Finals

10.04.2021. 20:00

Leon Krajacic
  • Round

    1

  • Time

    3:11

  • Method

    TKO - Punches

Ana Maria Pal

Armagedon 1 Finals

10.04.2021. 20:00

Adriana Vuković
  • Round

    2

  • Time

    5:48

  • Method

    TKO - Punches

Marko Bojkovic

Armagedon 1 Semifinals

03.10.2020. 20:00

Luka Milidragovic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Đani Barbir Champion

Armagedon 1 Semifinals

03.10.2020. 20:00

Stanislav Krofak
  • Round

    1

  • Time

    4:02

  • Method

    TKO - Punches

Marko Ostanek

Armagedon 1 Semifinals

03.10.2020. 20:00

Ivan Bilic
  • Round

    1

  • Time

    1:17

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Patrik Celic

Armagedon 1 Semifinals

03.10.2020. 20:00

Lazar Kukulicic
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Andi Vrtacic

Armagedon 1 Semifinals

03.10.2020. 20:00

Milan Filipovic
  • Round

    2

  • Time

    8:40

  • Method

    TKO - Punches

Nino Skrijelj

Armagedon 1 Semifinals

03.10.2020. 20:00

Gordan Lovric
  • Round

    2

  • Time

    8:46

  • Method

    TKO - Punches

Daniel Bazant

Armagedon 1 Semifinals

03.10.2020. 20:00

Nikola Durdev
  • Round

    2

  • Time

    8:50

  • Method

    KO - Head Kick

Jakob Kosic

Armagedon 1 Quarterfinals FW & WW

29.08.2020. 20:00

Rifat Prusevic
  • Round

    1

  • Time

    0:40

  • Method

    KO - Punch

Marko Ostanek

Armagedon 1 Quarterfinals FW & WW

29.08.2020. 20:00

Tonci Perusko
  • Round

    1

  • Time

    0:50

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Milos Cvetkovic

Armagedon 1 Quarterfinals FW & WW

29.08.2020. 20:00

Abraham Salimon Are
  • Round

    1

  • Time

    1:25

  • Method

    TKO - Ground and Pound

Robert Kardos

Armagedon 1 Quarterfinals FW & WW

29.08.2020. 20:00

Gordan Lovric
  • Round

    1

  • Time

    1:59

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Daniel Bazant

Armagedon 1 Quarterfinals FW & WW

29.08.2020. 20:00

Nino Skrijelj
  • Round

    3

  • Time

    15:00

  • Method

    UD

Nikola Durdev

Armagedon 1 Quarterfinals FW & WW

29.08.2020. 20:00

Dorde Stojanovic
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    SD

Ivan Bilic

Armagedon 1 Quarterfinals FW & WW

29.08.2020. 20:00

Luka Cvetkovic
  • Round

    1

  • Time

    3:43

  • Method

    KO - Punches

Patrik Celic

Armagedon 1 Quarterfinals

22.08.2020. 20:00

Hrvoje Stepic
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Andi Vrtacic

Armagedon 1 Quarterfinals

22.08.2020. 20:00

Dorde Bukvic
  • Round

    1

  • Time

    3:15

  • Method

    TKO - Spinning back fist and punches

Luka Milidragovic

Armagedon 1 Quarterfinals

22.08.2020. 20:00

Aleksandar Terzic
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

Đani Barbir Champion

Armagedon 1 Quarterfinals

22.08.2020. 20:00

Ilija Brkan
  • Round

    1

  • Time

    1:33

  • Method

    KO - Punch

Marko Bojkovic

Armagedon 1 Quarterfinals

22.08.2020. 20:00

Ziga Mikulan
  • Round

    1

  • Time

    4:33

  • Method

    TKO - Ground and Pound

Milan Filipovic

Armagedon 1 Quarterfinals

22.08.2020. 20:00

Leon Krajacic
  • Round

    1

  • Time

    2:21

  • Method

    TKO - Ground and Pound

Lazar Kukulicic

Armagedon 1 Quarterfinals

22.08.2020. 20:00

Bruno Golub
  • Round

    1

  • Time

    3:34

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Stanislav Krofak

Armagedon 1 Quarterfinals

22.08.2020. 20:00

Ivan Karacic
  • Round

    2

  • Time

    10:00

  • Method

    UD

  • Round

    2

  • Time

    8:49

  • Method

    SUB - Guillotine Choke

  • Round

    1

  • Time

    3:38

  • Method

    TKO - Punches

  • Round

    1

  • Time

    1:15

  • Method

    SUB - Guillotine Choke

Francisco Barrio Champion
Aleksandar Jankovic
  • Round

    2

  • Time

    7:19

  • Method

    SUB - Neck Crank

  • Round

    1

  • Time

    1:19

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

  • Round

    2

  • Time

    9:57

  • Method

    SUB - Rear Naked Choke

Đani Barbir Champion

FNC 2 "Edge Of Tommorow"

14.12.2019. 22:00

Ivan Karacic
  • Round

    1

  • Time

    4:50

  • Method

    TKO - Flying Knee and Punches

Filip Lamparski

FNC 2 "Edge Of Tommorow"

14.12.2019. 22:00

Karlo Smodila
  • Round

    1

  • Time

    4:10

  • Method

    TKO - Punches

Luka Purkert

FNC 2 "Edge Of Tommorow"

14.12.2019. 22:00

Ilija Brkan
  • Round

    1

  • Time

    1:58

  • Method

    TKO - Punches

Mateo Bolfan

FNC 2 "Edge Of Tommorow"

14.12.2019. 22:00

Rok Krusic
  • Round

    2

  • Time

    8:32

  • Method

    TKO - Elbow and Punches

Asmir Sadikovic

FNC 2 "Edge Of Tommorow"

14.12.2019. 22:00

Jasmin Bikic
  • Round

    1

  • Time

    0:58

  • Method

    TKO - Punches

Zoran Dod

FNC 2 "Edge Of Tommorow"

14.12.2019. 22:00

Filip Novak
  • Round

    2

  • Time

    9:30

  • Method

    TKO - Punches

Patrik Celic

FNC 2 "Edge Of Tommorow"

14.12.2019. 22:00

Slobodan Srdic
  • Round

    1

  • Time

    0:20

  • Method

    TKO - Elbows

Stanislav Krofak

FNC 2 "Edge Of Tommorow"

14.12.2019. 22:00

Ivica Trogrlic
  • Round

    1

  • Time

    2:01

  • Method

    TKO - Punches

Adriana Vuković

FNC 2 "Edge Of Tommorow"

14.12.2019. 22:00

Nikolina Vokic
  • Round

    1

  • Time

    0:27

  • Method

    SUB - Arm-Triangle Choke

Jakob Kosic

FNC 2 "Edge Of Tommorow"

14.12.2019. 22:00

Domagoj Buhinjak
  • Round

    1

  • Time

    0:51

  • Method

    TKO - Punches

Francisco Barrio Champion

FNC 2 "Edge Of Tommorow"

14.12.2019. 22:00

Adi Durakovic
  • Round

    1

  • Time

    0:20

  • Method

    TKO - Retirement

Donald Cosic

FNC 1 "The Future Is Now"

05.10.2019. 20:00

Ante Krokar
  • Round

    1

  • Time

    -

  • Method

    TKO

David Forster

FNC 1 "The Future Is Now"

05.10.2019. 20:00

Luka Safran
  • Round

    3

  • Time

    9:00

  • Method

    UD

Ilija Brkan

FNC 1 "The Future Is Now"

05.10.2019. 20:00

Mateo Situm
  • Round

    2

  • Time

    -

  • Method

    TKO - Punches

Patrik Celic

FNC 1 "The Future Is Now"

05.10.2019. 20:00

Ziga Mikulan
  • Round

    1

  • Time

    -

  • Method

    TKO - Injury