hero
11. TRAVNJA

FNC se vraća u Ljubljanu: slovenska 'Gorilla' kreće po pojas protiv Cro Copovog učenika!

Stožice će gorjeti. Pojas je na cijeni. FNC 29 ne usporava - FNC ide dalje. Ulaznice su u prodaji putem Entrio.si platforme

Nakon nezaboravnog spektakla u Münchenu, čudesnog eventa u jednoj od najljepših dvorana Europe i do posljednjeg mjesta rasprodanog FNC-a 28 u Slavonskom Brodu, najbolja MMA promocija jugoistočne Europe vraća se tamo gdje emocije uvijek eksplodiraju - u Arenu Stožice. FNC 29 stiže u Ljubljanu.

Vrhunska pozornica traži vrhunske borbe. Upravo to čeka publiku u Stožicama - večer nabijenu adrenalinom, sudar najvećih regionalnih talenata, iskusnih ratnika i imena koja su gradila ovaj sport. A kraj večeri donosi ono najvažnije - borbu za zlato.

S pojasom u slovensku prijestolnicu dolazi aktualni prvak Matej Batinić (34, 21-5), najdominantniji FNC-ov poluteškaš i borac koji formu brusi pod okom legende Mirka Cro Copa. Pet pobjeda u nizu, hladna glava i šampionski mentalitet. No ispred njega stoji čovjek kojeg će nositi cijela dvorana. Jakob 'Gorilla' Nedoh (29, 9-4), miljenik domaće publike i pobjednik PFL-ova europskog turnira, izlazi po najveću pobjedu karijere - i po pojas.

München je pokazao da je FNC spreman za europski vrh. Slavonski Brod potvrdio snagu publike. Ljubljana je sljedeće poglavlje. Stožice će gorjeti. Pojas je na cijeni. FNC 29 ne usporava - FNC ide dalje. Ulaznice su u prodaji putem Entrio.si platforme.

Ova web stranica radi boljeg rada i poboljšane funkcionalnosti koristi kolačiće (eng. cookies) i slične tehnologije. Ako nastavite s pregledom stranice, smatrat ćemo da ste suglasni s navedenom uporabom. Više informacija »